Ashley Express - Derek Poly Table Lamp (2/CN)
SKU
L316984
- Regular price
- $219.00
- Sale price
- $219.00
- Regular price
-
$259.00 - Unit price
- /per
Sale
Sold out
Shipping calculated at checkout.
Adding product to your cart
Bring home an upscale touch of mountain retreat style with this richly rustic table lamp. Amazing how a rugged mix of rock, antler and pinecone accents looks so beautifully refined in the right setting.
Specifications
Height | 24.13in | |
Width | 14.13in | |
Depth | 14.5in | |
Details | Set of 2 table lamps, Richly rustic base crafted of poly resin, Paper silhouette shade with decorative design, Each table lamp takes 100-watt max bulb or CFL 23 watts max; UL Listed, On/off pull chain switch, Clean with a soft, dry cloth, Assembly required | |
Shade | Medium | |
Shape | Round | |
Material | Resin | |
Lifestyle | Casual | |
Dimensions | 14''W x 15''W x 24''H | |
Weight | 15 |
You may also like
-
- Regular price
- $1,149.00
- Sale price
- $1,149.00
- Regular price
-
$1,379.00 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $5,049.00
- Sale price
- $5,049.00
- Regular price
-
$6,059.00 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $1,849.00
- Sale price
- $1,849.00
- Regular price
-
$2,219.00 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $3,899.00
- Sale price
- $3,899.00
- Regular price
-
$4,679.00 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $2,049.00
- Sale price
- $2,049.00
- Regular price
-
$2,459.00 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $1,149.00
- Sale price
- $1,149.00
- Regular price
-
$1,379.00 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $5,049.00
- Sale price
- $5,049.00
- Regular price
-
$6,059.00 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $1,849.00
- Sale price
- $1,849.00
- Regular price
-
$2,219.00 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $3,899.00
- Sale price
- $3,899.00
- Regular price
-
$4,679.00 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $2,049.00
- Sale price
- $2,049.00
- Regular price
-
$2,459.00 - Unit price
- /per
Sale Sold out
Use left/right arrows to navigate the slideshow or swipe left/right if using a mobile device